19/04/2022

  REVIEW 2021  Kiedy zaczynam pisać post zawsze wracam myślami do Nibylandii. Tam do latania były potrzebne szczęśliwe myśli, ja do pisania potrzebuję szczęśliwych chwil, które widzę na Waszych zdjęciach. A było tego sporo!

  Czy to są nasze ulubione zdjęcia? Tylko ich fragment. Ale chcielibyśmy, że ten wpis dobrze oddał poprzedni rok.
  Był intensywny, różnorodny, pełen koloru i emocji.

  Jak wyglądają śluby, w których Wam towarzyszymy? Czy coś zmieniło się w ciągu ostatnich dwóch lat? Myślę, że nie bardziej niż w poprzednich sezonach. Część z Was wybiera kameralną uroczystość lub ślub tylko we dwoje. Wcale nierzadko jesteśmy z Wami na dużych klasycznych przyjęciach. Trafiamy do przydomowych ogrodów, mijamy tradycyjne bramy weselne a wieczorami zaskakują nas atrakcje, jakie zaplanowaliście. Niektórzy z Was korzystają z pomocy konsultantek, inni wolą wszystkiego dopilnować sami. Jeżeli planujecie swój ślub, to przed Wami mnóstwo decyzji. Tą najważniejszą już podjęliście, ale te drobiazgi wymagają często sporo czasu. Być może coś na naszych zdjęciach Was zainspiruje!

  Razem z Wami byliśmy w wielu pięknych miejscach. Pałac Goetza zaczarował nas swoją dostojnością, Rozalin urzekł przyjęciem z widokiem na ogród, a Klub Bankowca pokazał, że nawet w środku miasta można znaleźć piękne miejsce ukryte w zieleni. Do Toskanii i Ligurii czy Grecji trafiliśmy razem z Architektami Ślubów Marzeń – ślub za granicą to też Wasz wybór. Włoskie słońce towarzyszyło nam na kilku ślubach, ale też i na sesjach ślubnych w Wenecji. Myślicie o sesji poślubnej we Włoszech? Wiecie, gdzie nas szukać 😉

  Spotykamy się z Wami coraz częściej też poza dniem ślubu. Chętnie wracamy przy specjalnych okazjach lub bez nich – na sesjach rodzinnych, partnerskich, wizerunkowych.

  Zapraszamy do Waszych szczęśliwych chwil z 2021 r.!

  Comments

  comments