03/02/2020

Klaudia & Maciej | Santorini | B&W 

 

Santorini urzekło nas delikatnością koloru, a zaraz potem graficznością światła i cienia. Być może obejrzeliście już dzień ślubu Klaudii i Maćka w kolorze, teraz przed Wami biel i czerń.
To była jedna z najbardziej słonecznych ceremonii jakie mieliśmy okazję fotografować. Wszechobecna na Santorini biel ścian porażała jasnością i odbijała światło w każdym kierunku. W tle migotanie fal w zatoce poniżej i morska bryza przynosząca ukojenie  w czerwcowe popołudnie. Grecja w pełni lata i kilkoro najbliższych osób towarzyszących młodej parze – pogoda gwarantowana, widoki niezapomniane.  Do tego cudowny uśmiech Klaudii i totalny luz Maćka – ten dzień minął zdecydowanie zbyt szybko!

Jeżeli przyszła Wam do głowy myśl o zorganizowaniu ślubu w odległym, ciepłym miejscu, to na pewno może w tym pomóc nieoceniona Lidia. Ślub na jednej z greckich wysp wymaga na pewno pewnej dawki wiedzy co do formalności, ale również doświadczenia z greckim stylem życia – tutaj wszystko dzieje się zdecydowanie spokojniej. Ten luz choć na początku może zaskoczyć, to wkrótce udziela się wszystkim i dzień ślubu biegnie w rytmie slow. Kreta, Rodos czy Santorini – w każdym z tych miejsc jest wiele pięknych lokalizacji na ceremonię ślubną. Niezależnie od tego, czy będzie to piaszczysta plaża, hotelowy taras czy niewielka kapliczka, to na pewno będzie niezapomniany dzień.

Miejsce ślubu: Villa Irini, Santorini
Organizacja dnia ślubu: 5 events architekci ślubów marzeń
Suknia Kaludii: AnnyLinBridal
Oprawa muzyczna ceremonii: Kosmas Pafitis

 

Comments

comments